Při vedení účetnictví nabízíme široké portfolio služeb, které sestavíme na míru přímo vašim potřebám. Jsme úspěšná účetní firma s dlouholetou praxí, která má mnoho zkušeností v oblasti zpracování účetnictví. Známe všechny problémy, kterým živnostníci a společnosti musí čelit při fungování firmy. Nastavíme správné systémy a efektivně nastavíme procesy pro bezchybné a včasné zpracování účetnictví pro management i úřady.

Proč vedení účetnictví od nás?

Naše účetní přichází s nejlepším řešením a nápady, jak vám co nejvíce ušetřit peníze. Svým klientům nabízíme poradenskou činnost, konzultace a návrhy ideálního řešení pro vaši situaci.

Mezi naše klienty patří fyzické osoby, podnikatelé, spolky, sdružení i velké společnosti. Vedeme účetnictví i začínajícím podnikatelům, startupům i freelancerům.

Poskytujeme komplexní účetní služby. Námi vedené účetnictví neprojde jen zpracováním bez dalších souvislostí. Účetnictví provádíme důsledně tak, abychom v aktuálním účetním období poskytli maximální informace o tom, jak jste na tom po finanční stránce a jak usměrnit hospodaření firmy pro maximální efekt v daném roce i následném období.

Při zpracování účetnictví postupujeme dle standardů a vždy doložíme všechny potřebné dokumenty včas. Nikdy tak nedojde k pozdnímu podání vašeho daňového přiznání způsobeným dovolenou, nemocí, neznalostí nebo fluktuací zaměstnanců.

Zaujala Vás naše nabídka vedení účetnictví? Kontaktujte nás.

Vedení účetnictví

Ať už jste malý živnostník nebo velká firma, potřebujete se maximálně věnovat svému podnikání. Naše účetní kancelář vám zajistí komplexní vedení účetnictví a to hned v několika možných formách spolupráce. Pracujeme precizně, efektivně a díky dlouholetým zkušenostem umíme pracovat s nejrůznějšími účetními programy. Přebíráme veškerou odpovědnost za své výsledky a ručíme za svoji práci. Proti případným chybám jsme pojištěni. Pracujeme s malými i velkými podniky, bez ohledu na počet vašich poboček či poloze vaší kanceláře.

Externí vedení účetnictví

Drobným živnostníkům i malým firmám nabízíme externí vedení účetnictví. Klienti nám doručí všechny účetní doklady do kanceláře, kde je následně zpracujeme v našem ekonomickém systému. Výsledky a výstupy naši klienti dostanou ve smluveném období a to elektronicky nebo osobně dle dohody.

Výhody externího vedení účetnictví

 • zpracujeme kompletní účetnictví
 • zajistíme vedení mezd
 • připravíme daňové přiznání
 • ušetříte peníze za účetní program

Kdo využívá externí účetní firmu

Externí vedení účetnictví je vhodné pro všechny podnikatele, kteří požadují pouze plnění svých povinností vůči úřadům a státu. Tyto podnikatelé nemají firmu, která by byla závislá na operativních ekonomických informacích. Pokud vám stačí ekonomické výstupy několikrát do roka, externí účetní je pro vás skvělou volbou.

Máte zájem o externí vedení účetnictví? Kontaktujte nás.

Interní vedení účetnictví

Úspora času, nemusíte mít vlastní ekonomický systém. Vhodné pro malé a střední firmy.

Malým i velkým firmám nabízíme interní vedení účetnictví. Ke klientům docházíme v pravidelných intervalech v předem smluveném termínu a doklady zpracováváme přímo u vás. Data zadáváme do vašeho ekonomického systému.

Výhody interního vedení účetnictví

 • zpracujeme kompletní účetnictví přímo ve vašem ekonomickém programu
 • nemusíte řešit, kdy a jak předat vaše doklady do našich rukou
 • máte dokonalý přehled o svém účetnictví kdykoli je potřeba
 • případné dotazy či problémy s vámi vyřešíme operativně přímo na místě

Kdo využívá interní účetní firmu

Interní vedení účetnictví nabízíme malým i velkým podnikatelům, firmám, akciovým společnostem a dalším subjektům, kteří musejí mít účetní výsledky okamžitě k dispozici ve vlastním ekonomickém systému. Dále podnikům, které mají nastaveny své vnitřní procesy závislé na již existujícím ekonomickém systému.

Máte zájem o interní vedení účetnictví? Kontaktujte nás.

Online účetnictví externě

Pro všechny podnikatele nabízíme moderní způsob vedení účetnictví, a to formou online vedení účetnictví externím způsobem. Pomocí vzdáleného přístupu do ekonomického systému zadáme vaše doklady, které nám jsou doručovány do naší kanceláře. Jako klient máte kdykoliv možnost on-line vzdáleného přístupu do ekonomického systému v naší kanceláři.

Výhody on-line externího účetnictví

 • ušetříme váš čas a své účetnictví budete mít pravidelně aktualizované
 • nemusíte vlastnit svůj ekonomický systém, i když vyžadujete kdykoli nahlédnout do svého účetnictví
 • nemusíte řešit oběh dokladů, většinu dokladů si můžete zadat do systému sami
 • máte okamžitý přístup ke všem námi zadaným údajům
 • svůj přístup do našeho ekonomického systému můžete sdílet s libovolným počtem uživatelů
 • zajišťujeme veškerý servis

Kdo využívá on-line externí účetnictví

On-line externí vedení účetnictví využívají malé i velké podniky, vyžadující okamžitý přístup ke svému účetnictví odkudkoli a kdykoli. Dále jej využívají podniky, kterým se nevyplatí investovat do ekonomického systému nebo vlastní výpočetní techniky. Dále jsou to podniky, vlastnící více provozoven a potřebují centralizovat chod a správu svého podnikání odkudkoli.

Máte zájem o online externí vedení účetnictví? Kontaktujte nás.

Online účetnictví interně

Online vedení účetnictví interně nabízí poskytování služeb z naší účetní kanceláře prostřednictvím vzdáleného přístupu do klientova ekonomického systému. Všechny doklady klienti nosí do naší kanceláře, odkud je zpracujeme v jejich ekonomickém systému, pomocí vzdáleného přístupu do vašeho ekonomického systému.

Výhody on-line interního účetnictví

 • vidíte ve svém ekonomickém systému všechny údaje, které jsme zadali
 • pracujeme se všemi účetními programy
 • naše služby můžete využívat ve svém ekonomickém systému

Kdo využívá on-line interní účetnictví

On-line interní vedení účetnictví využívají podniky, které nechtějí zaměstnat účetní, přesto potřebují mít námi poskytované služby okamžitě k dispozici ve svém vlastním ekonomickém systému. Dále jsou to podniky, které potřebují navazovat ve svém účetnictví v již zaběhnutém, vlastním ekonomickém systému a podniky, vlastnící provozovnu kdekoliv, nezávisle na umístění naší kanceláře.

Máte zájem o online interní vedení účetnictví? Kontaktujte nás.