Potřebujete poradit ve chvíli, kdy se ocitnete ve složitější podnikatelské operaci, nebo vám nastal nečekaný účetní problém? Naše účetní kancelář nabízí komplexní účetní poradenství, které vám ušetří spoustu času i finančních nákladů.

Pomůžeme vám vyřešit formální i obsahovou stránku vašich účetních záležitostí. Spolehněte se na náš a získejte maximální jistotu při vedení účetnictví, optimalizaci vašeho podnikání i v oblasti poradenské činnosti.

Pokud se rozhodnete pro vedení účetnictví ve své firmě prostřednictvím vlastního účetního programu, obraťte se na nás pro pravidelnou kontrolu vašich účetních operací, nebo si s námi domluvte on-line vedení účetnictví prostřednictvím svého, popřípadě našeho účetního softwaru. Budeme vám tak vždy maximálně na blízku a vy budete mít naprostou jistotu správně vedeného účetnictví.

Daňová problematika se každý rok mění a její obsáhlost leckdy dělá problémy i samotným účetním. Naše účetní firma nabízí poradenství v oblasti účetnictví fyzickým i právnickým osobám. Potřebujete vědět, kdy zaplatit silniční daň, kdy je pro vaši firmu výhodnější platit čtvrtletní nebo měsíční DPH nebo jak se účtuje DPH při obchodování se zahraničím v evropské unii i mimo ni? Na tyto a mnoho dalších otázek vám odpoví naši účetní, kteří sledují všechny novinky a také absolvují pravidelná školení.

Co obsahuje daňové poradenství a daňová optimalizace

Provádíme osobní, telefonní i e-mailové poradenství v těchto záležitostech:

  • daňové plánování – vaše minimalizace daňové zátěže s ohledem na očekávaný rozvoj firmy
  • daňové konzultace o aktuálních problémech klienta
  • daňová optimalizace
  • kompletní poradenství v oblasti českých daní
  • posouzení podnikatelského záměru z hlediska daňového, včetně volby právní formy podnikání
  • pomoc při zpracování veškerých řádných i mimořádných opravných prostředků při řízení finančních úřadů s klientem
  • konzultace v oblasti odvodů pojistného na sociální a zdravotní pojištění

Daňové poradenství provádíme zejména firmám v okolí Brna a to formou osobní schůzky. Pro ostatní firmy nabízíme možnost daňového poradenství formou osobních schůzek i jednodušší telefonickou nebo emailovou komunikací. Naši specialisté mají mnoho zkušeností v oblasti účetnictví a neustále se v této oblasti profesně zdokonalují. Podstupují nejrůznější semináře či školení, aby vaše účetnictví odpovídalo aktuálním legislativním nařízením. Využijte našich odborných konzultací a splňte si své zákonné povinnosti bez chyb