Potřebujete pomoci s kompletním vedením účetnictví vaší firmy? Jsme profesionální účetní, specializující se na správné vedení účetnictví, které je klíčem ke každému úspěšnému podnikání.

Vedení účetnictví Brno se specializuje na

  • vedení účetnictví pro malé i velké podnikatele
  • daňovou evidenci
  • mzdové účetnictví pro malé i velké firmy

Vedení účetnictví Brno a vedení mzdové agendy

Potřebujete kromě vedení účetnictví zpracovat mzdovou agendu? Vedení mezd vyžaduje dobrou znalost zákonů, novinek i komunikaci s úřady. Nabízíme kompletní řešení v této problematice. Tím, že nám přenecháte své účetnictví, vám ušetříme starosti, náklady i čas.

Proč vedení účetnictví Brno přenechat naší účetní

Jsme účetní firma, která se zabývá vedením účetnictví již řadu let. Pracujeme v Brně a zpracováváme účetnictví i pro klienty po celé České republice. Takzvaný outsourcing, který svým zákazníkům nabízíme, tkví v osobním přístupu a sestavení a vedení účetnictví či zpracování mezd přímo na míru dle požadavků a aktuálních potřeb klienta.

Vedení účetnictví provádíme průběžně s pravidelnými měsíčními uzávěrkami nebo účetnictví zpracujeme zpětně za předchozí účetní období. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti vedení účetnictví Brno známe všechny problémy, se kterými se mohou společnosti podnikatelé i fyzické osoby dostat během vedení účetnictví setkat.

S vedením účetnictví sestavíme tyto výkazy:

  • daňové přiznání k dani z příjmu
  • přiznání k silniční dani
  • přiznání k dani z přidané hodnoty (pro plátce DPH)

Rovněž nabízíme i poradenskou činnost

Pro své klienty jsme nepřetržitě na mailu i na telefonu. Zabezpečujeme širokou škálu poradenských služeb pro optimální fungování vašeho účetního oddělení – od dodání softwaru a náboru zaměstnanců až po zefektivnění účetních procesů, nastavení reportingu a zajištění potřebných školení