Hledáte kvalifikovanou účetní v Brně? Nabízíme komplexní vedení účetnictví v Brně a vedení mezd pro vaše zaměstnance.

Účetnictví v Brně vedené profesionální firmou

Potřebujete vést účetnictví v Brně a nechcete hledat kvalifikovanou účetní, u které nemáte potřebnou jistotu? Pak se obraťte na naši firmu, zabývající se již mnoho let na zpracování mezd a vedení účetnictví v Brně. Pro všechny podnikatele nabízíme moderní způsob vedení účetnictví, a to formou online vedení účetnictví externím způsobem.

Pomocí vzdáleného přístupu do ekonomického systému zadáme vaše doklady, které nám jsou doručovány do naší kanceláře. Jako klient máte kdykoliv možnost on-line vzdáleného přístupu do ekonomického systému v naší kanceláři.

<h2Účetnictví v Brně má spoustu výhod

Účetnictví v Brně má spoustu výhod využívají podniky, které nechtějí zaměstnat účetní, přesto potřebují mít námi poskytované služby okamžitě k dispozici ve svém vlastním ekonomickém systému. V našem portfoliu najdete malé živnostníky, drobné firmy i velké společnosti s několika desítkami zaměstnanců. Účetnictví v Brně si u nás nechávají zpracovávat podniky, které potřebují navazovat ve svém účetnictví v již zaběhnutém, vlastním ekonomickém systému a podniky, vlastnící provozovnu kdekoliv, nezávisle na umístění naší kanceláře.

Účetnictví v Brně nabízí zpracování mezd

Naše účetní kancelář nabízí kompletní služby v oblasti mzdového účetnictví. Máte jedno zaměstnance nebo potřebujete vystavit výplatní pásku každý měsíc pro několik desítek zaměstnanců a nechcete zaměstnávat drahou účetní? Pak právě pro vás je tu naše účetní firma. Kromě poradenské činnosti před uzavřením pracovní smlouvy nebo dohodě o mimo pracovním poměru, které jsou nejčastěji našimi klienty vnímány jako dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti, se specializujeme také na přípravnou činnost, předcházející samotné zpracování mezd, do které zahrnujeme ověření správnosti podkladů u nového zaměstnance a předložení veškerým požadovaných dokumentů.