Účetnictví online

Nedělejte si starosti se zaúčtováním účetních operací a potřebný čas věnujte do provozu své firmy. Nabízíme účetnictví online, kde kromě klasického vedení účetnictví nabízíme také vedení mzdové agendy i poradenskou činnost.

Jaké jsou výhody účetnictví online

Největší výhodou vedení účetnictví online, je nabídnout klientovi kompletní vedení účetnictví včetně mezd tak, aniž by musel zaměstnat svou vlastní účetní. Dále vám ušetříme dostatek času, který můžete chytře věnovat svému podnikání. Pomocí účetnictví online získáte dostatek času a ušetříte nemalé finanční náklady.

  • Můžete si kdykoliv zkontrolovat své účetnictví, odkudkoli z domova i ze světa a zároveň úzce spolupracovat s naší účetní kanceláří.
  • Nabízíme vkládání všech nebo jen částečných dokladů do systému, včetně možnosti přiložení skenu příslušného dokladu do jednotlivých modulů ekonomického systému. Nemusíte vlastnit svůj vlastní ekonomický systém. Našim klientům nabízíme používání našeho účetního programu, do kterého může mít přístup libovolný počet vašich zaměstnanců.
  • Jsme kvalifikovaní účetní, kteří dokážou poradit s těžšími účetními případy
  • Ušetříme vám dostatek finančních prostředků i času

Co účetnictví online nabízí

  • Vystavování faktur vydaných.
  • Evidence faktur přijatých.
  • Evidence úhrad a kontrola závazků a pohledávek.
  • Vystavování příkazů do banky a jejich export do bankovního systému.
  • Vedení pokladny

· Vedení pokladny.

Jak funguje účetnictví online

Dostanete svůj vlastní přístup do systému, kde se vám po přihlášení na monitoru objeví pracovní prostředí našeho ekonomického programu. V něm můžete libovolně účtovat své účetní operace, zadávat faktury i pokladní doklady. V programu můžete využít mnoho variabilních sestav, dle individuální potřeby a jejich export do Excelu, Wordu, PDF a dalších formátů.

Účetnictví online je bezpečné

Nebojte se problémů, týkajících se úniku informací. Náš ekonomický systém je zabezpečen hned v několika krocích. Každý klient dostane přístup na server, kde přidělením přístupového jména a hesla je omezeno používání přístupu kýmkoli jiným. Každý, kdo má do systému přistupovat, dostane přiděleno jméno a heslo do účetního programu. Data jsou pravidelně zálohována, aby nebyla vystavena jakékoliv ztrátě.