Účetnictví Brno

Správné vedení agendy účetnictví je klíčem k úspěšnému podnikání

Jste jedním z těch, kterým čas neskutečně utíká a s ním i povinnosti, které mají zásadní pravidla třeba jako podání daňové přiznání?  Nestíháte datum podání daňového přiznání, a víte, že tomu je takto každoročně? Nechte své starosti okolo daní na nás, nabízíme vám nejen přátelské jednání a dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.

Účetnictví a daňová evidence pro fyzické i právnické osoby, podnikatele nebo neziskové organizace

Máte mnoho starostí okolo běžného fungování vaší firmy, a nestíháte se starat o vydané a přijaté faktury nebo dokumenty okolo účetnictví? Nechte firemní agendu vaší společnosti na nás, postaráme se vám o vedení účetnictví, daňovou evidenci nebo o mzdové účetnictví. S námi to budete mít pod palcem.

Účetnictví Brno

S naší účetní firmou budeme mít daně v naprostém pořádku.

Každý podnikatel ví, že správné vedení agendy účetnictví je klíčem k úspěšnému podnikání.

K vedení účetnictví

Zajistíme vám kompletní péči o vedení účetnictví vaší společnosti. Budete mít tak dostatek času na věci okolo svého podnikání a dalšího jejího rozvoje. Naše služby vám nabídnou preciznost, efektivnost a dlouholeté zkušenosti v oblasti nejrůznějších účetnických programů. Nabízíme vám kompletní externí vedení účetnictví, nejen pro malé firmy ale i ty větší.

K daňové evidenci

Naše externí účetní společnost vám nabízí služby daňové evidence, která obsahuje zpracování pokladních a bankovních dokladů, správu peněžního deníku, evidenci systému vašich pohledávek včetně kontroly jejich úhrad. Postaráme se vám také o zhotovené počátečních stavů a závěrkových operací. S vedením daňové evidence se na nás rozhodně mohou obrátit větší i menší firmy.

Více informací o naší společnosti

Jsme účetní společnost se sídlem v Brně, která na českém trhu působí již od roku 2010. Pomáháme větším i menším firmám s vedením účetnictví dodavatelským způsobem. Našim klientům nabízíme portfolio služeb, podle individuálních potřeb a přání klienta.

Potřebujete-li externí nebo on-line vedení účetnické agendy pak jste u nás správně, nechte si od nás poradit co by pro vás bylo nejvýhodnější po cenové i méně komplikované stránce. Jsem schopni vám poradit nebo s vámi konzultovat věci příslušné oboru účetnictví.

Naše firma je rozsáhlá službami externího spravování účetnické agendy, a díky on-line vedení účetnictví, které nabízíme vám jsme schopni poskytnou služby účetnictví po celé České republice.

Specializujeme se na tyto účetní služby:

  • Vedení daňové evidence
  • Vedení finančního a mzdového účetnictví
  • Zpracování mezd
  • Zajištění komunikace mezi vámi a příslušnými úřady
  • Zpracujeme pro vás daňové přiznání všech druhů včetně přehledů a výkazů
  • Zajistíme externí audit
  • Vedení skladového hospodářství, účetnictví s mezinárodním prvkem, daňové evidence, účetnictví pro neziskové organizace nebo vedení účetnictví pro svj

Naše účetnictví Brno vám zaručuje svými službami nejen profesionální přístup k vedení účetnictví od A do Z, ale i preciznost naší práce a tím i seriózní výsledky, které určitě každý podnikatel vyžaduje od své účetní.

Mějte s účetnictvím naprostou jistotu, a svěřte je do správných rukou, které vám pomohou snadno a rychle dosáhnout podnikatelských cílů.