Warning: Undefined variable $img in /data/web/virtuals/247121/virtual/www/wp-content/themes/ucetni/single-news.php on line 71

Daňové přiznání online

Daňové přiznání online usnadní mnoho podnikatelům čas. Nechte si pomoci se zpracováním daňového přiznání. Pokud si s ním každý rok nevíte rady, přenechejte tuto činnost naší chytré aplikaci. Nabízíme rychlé a bezpečné přiznání k dani online!

Daňové přiznání online pro fyzické osoby

Potřebujete pomoci s vyplněním vašeho daňového přiznání? Pomůžeme vám jej zpracovat online. Již za několik minut budete mít své daňové přiznání hotové, i když jste naprostý laik a v problematice účetnictví se příliš neorientujete.

Jak probíhá daňové přiznání online

Pokud se rozhodnete využít službu „chci využít daňové přiznání online,“ postačí vám k tomu zodpovězení několika základních informací formou dotazníku. Dotazník pracuje na bázi automatického vyplnění předepsaných formulářů a poradí i se specifickými a méně častými případy.

Daňové přiznání online nabízí i daňovou kalkulačku

Potřebujete spočítat výši daně? Naše praktická daňová kalkulačka za vás vypočítá výši vaší daňové povinnosti. Po vytisknutí máte hotové daňové přiznání, které stačí podepsat a předat na příslušném finančním úřadu.

Daňové přiznání online v několika krocích

  • vyplňte do aplikace všechny potřebné informace
  • po úhradě xxx získáte verzi k tisku
  • po zaplacení získáte daňové přiznání ve formátu PDF či XML na váš e-mail
  • vytisknuté daňové přiznání stačí podepsat a předat na příslušném finančním úřadě
  • v případě nutnosti úprav lze provést změny zpětně i po zaplacení částky zdarma

Daňové přiznání online nabízí jednoduché, bezpečné a správné vyplnění vašeho daňového přiznání. Pomocí online kalkulačky spočítáte výši daní a nemusíte se obávat dlouhých formulářů, kterým bez účetních vědomostí jen těžko porozumíte. Daňové přiznání online je určeno pro všechny fyzické osoby.