Warning: Undefined variable $img in /data/web/virtuals/247121/virtual/www/wp-content/themes/ucetni/single-news.php on line 71

Daně online

Daně online nabízí skvělý způsob, jak odvést veškerou daňovou povinnost v teple domova, bez nutnosti znalostí účetnictví. Naše daně online za vás vyřeší všechna daňová přiznání!

Daně online snadno a rychle

Naše účetní firma nabízí vedení účetnictví online. Jde o moderní metodu, kdy vám kompletně zpracujeme vaše účetnictví a na závěr zpracujeme daňové přiznání. Jediné, co od vás budeme potřebovat, je doložení veškerých daňových dokladů. Ostatní vyřešíme za vás. Daně online nebyly nikdy jednoduší.

Proč využít službu daně online

Účetnictví on-line je moderní metoda, při které má klient aktivní (on-line) přístup do ekonomického systému, který umožňuje sdílení dat mezi Vaší společností a naší kanceláří. Jedná se tedy o stejný princip jako mít vlastní účetní ve firmě, ale se značně nižšími náklady a rozsáhlejší podporou zálohování dat.

Rozhodli jste se, že chcete mít stálý přehled o vašich příjmech a výdajích a pohodlně vystavovat faktury online? Pak se obraťte na naše specialisty, kteří nabízejí rovněž poradenskou činnost v oblasti účetnictví. Zapomeňte na složité a drahé programy. My se postaráme o kompletní vedení účetnictví a zpracujeme vám daně online. V našem intuitivním ekonomickém programu uvidíte veškeré vaše účetní položky online kdekoli a kdykoli. Navíc můžete mít libovolný počet přístupů, pro všechny pověřené zaměstnance.

Daně online pro daňovou evidenci

Daňová evidence je obdobou dříve používaného a známého jednoduchého účetnictví. Vést daňovou evidenci je potřeba, pokud jste podnikající fyzická osoba, máte příjmy z podnikání a jiné samostatně výdělečné činnosti a nemusíte vést účetnictví dle zákona o účetnictví. A také pokud nechcete v daňovém přiznání použít pro výpočet daně paušál, ale výdaje dle skutečnosti. Daňová evidence je upravena zákonem o daních z příjmů.

Jak má vypadat daňová evidence? Prakticky je to pouze na vás, protože žádný zákon to neurčuje. Pro vedení daňové evidence tedy lze použít účetní programy, Excel nebo jiné tabulkové procesory. Naše účetní firma používá ekonomický systém, ve kterém vám zpracujeme kompletní daňovou evidenci a na závěr vám připravíme daně online.