Přemýšlíte, že rozšíříte své znalosti v oboru účetnictví, nebo chcete změnit svou profesi na pozici účetní a mzdová účetní? Pak právě pro vás je určen náš kurz účetnictví.

Kurz účetnictví

Specializujeme se na pořádání prezenčních kurzů účetnictví. Výuka probíhá po stránce praktické i teoretické, kde si můžete jednotlivé úkoly procvičit na radě několika příkladů. Kurz účetnictví provádíme v malých skupinkách, kde se věnujeme každému jednotlivci individuálně tak, aby jednotlivé problematice porozuměl opravdu každý.

Individuální kurz mzdového účetnictví

Pro koho je kurz účetnictví určen? Kurz účetnictví je vhodný pro všechny budoucí účetní, ucházející se o místo ve velkých i malých účetních společnostech, nebo pro živnostníky, kteří chtějí rozšířit svůj obor podnikání. Cílem kurzu je seznámit jednotlivé uchazeče se mzdovou problematikou a souvisejícími předpisy.

Přihlaste se na náš kurz účetnictví a staňte se kvalifikovaným pracovníkem v oboru, který je schopen sám, sebevědomě, připravit podklady pro zpracování mezd a zajišťovat odborné agendy z oblasti odměňování zaměstnanců.

Kurz účetnictví vás naučí:

  • vypočítat mzdy zaměstnancům
  • vést příslušnou dokumentaci
  • zpracovat interní mzdové předpisy

Kurz účetnictví je vhodný pro:

  • absolventy středních a vysokých škol, kteří chtějí znát problematiku účetnictví do hloubky
  • pro stávající účetní, kteří se chtějí naučit novinky a změny v zákoně o účetnictví
  • pro všechny, kteří se chtějí vydat na novou dráhu svého podnikání

Náš kurz účetnictví je určený pro všechny uchazeče, kteří chtějí přeorientovat svou aktivitu v oblasti práce či podnikání a chtějí umět samostatně vést účetnictví všem podnikatelským subjektům. Na kurzu se naučíte vést daňovou evidenci, zaúčtování mezd, zaškolíme vás v ekonomickém programu a na praktické části se naučíte zaúčtovat všechny účetní operace tak abyste mohli po absolvování kurzu pracovat samostatně.