Náhradní dodávka  případě pojistné události

Pokud se vám stane že se porouchá vaše dodávka zapůjčená v půjčovně dodávek, bez ohledu na to v jakém městě či obci, Nemusíte se bát protože všechny půjčovny dodávek musí ze zákona mít opatření V případě těchto nenadálých situací mi to opatřeními jsou buď využití smluvní asistenční služby a nebo dovoz náhradní dodávky přímo na místo poruchy dodávky zapůjčené. Pokud se tedy rozhodujete zda si vypůjčit dodávku či užitkové vozidlo do 3,5 tuny od kamaráda číst profesionální půjčovny je vždy rozumnější v rámci podmínek plnění využít právě půjčovnu která je připravená řešit mnoho nepříjemných situací.

Pro řízení dodávek postačí řidičský průkaz skupiny B řízení dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny je podmíněno vlastnictvím řidičského průkazu skupiny B nejsou nutné žádné speciální jiné skupiny či nějaké licence.  Případě, že vozidlo spadá do kategorie užitkových vozidel do 3,5 tuny nemusíte žádné jiné řidičské oprávnění řešit. Jiná situace je samozřejmě při zapůjčení nákladního vozidla či speciálních vozidel kde jsou nutná školení a speciální licence. U většiny dodávek či užitkových vozidel do 3,5 tuny je nutno dosáhnout věku řidiče minimálně 21 let protože půjčovny logicky mají obavy z čerstvých řidičů kteří nejsou dostatečně vyježděni  a už vůbec nejsou ježdění v dodávkách. Riziko nehody či poškození dodávky u takového řidiče je velmi vysoké, Proto se tomu půjčovny  brání právě ve smyslu  nastavení minimálního věku řidiče, který může půjčenou dodávku řídit.

dodávky brno půjčení

Přistavení vozidla zdarma v rámci zápůjčky

Mnoho půjčoven dodávek v Praze, Brně nebo Ostravě a dalších městech nabízí možnost využití bezplatného postavení dodávky v rámci daného města živé rámci periferního okruhu x km od tohoto města. Výjimkou není ani půjčovna dodávek Brno Šárka která stejné podmínky nabízí v rámci celého Brna kde dokáží dodávku přistavit zcela zdarma je to obrovská výhoda a klient tak není vázán tím, že musí jet na pobočku půjčovny a dodávku si vypůjčovat na tomto místě.

 Krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny

Půjčovny  dodávek opět bez ohledu na to zda se jedná o Brno, Prahu, Ostravu  i jiné město,  pronájmu oblibou Iva dlouhodobých. Propůjčen je to samozřejmě výhodná varianta, protože se nemusí starat o pravidelné půjčování vozidel v rámci hodinových zápůjček City zápůjček zkrácených na jeden či více dnů ale mohou v rámci dlouhodobého zapůjčení o intervalu nechat vozidlo klientovi i v rámci měsíců. Mnoho klientů tak vozidlo  využívají po několik měsíců sobě následujících. Nejčastěji se tak děje u společnosti, které potřebují dodávku jako náhradu v jejich vozovém parku. Podobným způsobem to řeší i malé či velké Spediční společnosti v období největšího růstu zakázek, tedy obvykle v zimních měsících nejčastěji před Vánoci.