Kurz účetnictví Brno

Chcete se dozvědět vše o problematice účetnictví a chcete se naučit účtovat tak, abyste se mohli vydat na dráhu účetní/mzdová účetní? Pak právě pro vás je tu kurz účetnictví Brno.

Kurz účetnictví Brno

Naše účetní firma se specializuje na pořádání prezenčních kurzů a seminářů v oblasti účetnictví, mzdového účetnictví, daní, daňové evidence. Kromě kurzů se také věnujeme profesionálními vedení účetnictví pro malé i velké firmy, vedeme daňovou evidenci, specializujeme se na vedení účetnictví pro ziskové a neziskové organizace i pro SVJ. V našem portfoliu máme celou řadu drobných živnostníků až po velké firmy s několika desítkami zaměstnanců. Našim cílem je ušetřit vám co nejvíce finanční náklady za kurz účetnictví Brno. Proto nabízíme kvalitní kurzy a semináře za velmi příznivé ceny, ve kterých se naučíte zvládat problematiku účetnictví. Naším cílem je připravit Vás do účetní, mzdové a daňové praxe tak, aby Vás v té skutečné realitě překvapilo jen minimum problémů. Kurz účetnictví Brno probíhá v malém počtu absolventů. To znamená, že se každému účastníkovi věnujeme intenzivně. Bereme Vás jako své přátele, nikoli jen zákazníky. Všechny hodiny probíhají v přátelském duchu a v příjemné atmosféře. Kurz účetnictví Brno – proč si vybrat naší firmu

  • Nabízíme kurz účetnictví Brno za nejlepší ceny v regionu
  • Kurzy vedou zkušení lektoři s dlouholetou praxí v oboru
  • Zaměřujeme se na praktickou stránku vzdělávání
  • každý účetní případ se naučíte zaúčtovat v praxi
  • Poskytujeme vlastní studijní materiály, které jsou přehledné
  • Všechny kurzy obsahují velké množství příkladů na procvičování
  • Při kurzech Vám rádi nabídneme malé občerstvení v podobě kávy nebo čaje.
  • I po absolvování kurzu Vám budeme rádi poskytovat bezplatné rady

Kurz účetnictví Brno vás provede všemi zákoutími a nástrahami, které vedou ke zvládnutí problematiky účetnictví. Naučíme vás účetnictví v praxi. Osnova kurzu vás povede v dokonalém systému návazností a s nutnou zpětnou vazbou a kontrolou od lektora, který má dlouholetou praxi právě v tomto oboru.